what going on?
HD 808 wyświetleń filmu
Bitwa o Azję

Bitwa o Azję

Opowieść o magii, legendach i wielkiej wojnie, do której dochodzi w roku 120 n.e., kiedy to rzymskie legiony i azjatyckie hordy spotykają się w olbrzymiej bitwie. Mar. 10, 2011 109 Min.
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

reżyser

obsada

Gavin Stenhouse isMarcus Carpenius
Marcus Carpenius
Jing Lusi isPrincess Meng Li Hua
Princess Meng Li Hua
Craig Fong isAdmiral Liu Yun
Admiral Liu Yun

Streszczenie

The Malay Chronicles: Bloodline (w Malezji znany jako Hikayat Merong Mahawangsa) jest filmem przygodowym rozgrywającym się w II w.n.e. w starożytnej Malezji przy udziale Rzymian i Chińczyków. Opowiada on historię podróży Merong Mahawangsy (ponoć potomka Aleksandra Wielkiego) eskortującego rzymskiego księcia do ślubu z piękną chińską księżniczką. Film łączy w sobie elementy romansu i przygody, w połączeniu z dużą dawką walki wręcz, jak też innych sztuk walki. Ponadto posiada on międzynarodową obsadę i jest drugim pod względem kosztów produkcji filmem malezyjskim.

Bitwa o Azję
Bitwa o Azję
Bitwa o Azję
Bitwa o Azję
Bitwa o Azję
Bitwa o Azję
Bitwa o Azję
Bitwa o Azję
Bitwa o Azję
Bitwa o Azję

tytuł oryginalny Hikayat Merong Mahawangsa
TMDb Rating 4.6 8 głosów

Podobne tytuły


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach pinoyexpatforum.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.