what going on?
Krwawy sport

Krwawy sport

Frank Dux dezerteruje z armii, aby wziąć udział w nielegalnym turnieju kumite rozgrywanym w Hongkongu. Feb. 26, 1988 USA 92 Min. R
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
10 1 vote

trailer filmu

reżyser

Newt Arnold
reżyser

obsada

Donald Gibb isRay Jackson
Ray Jackson
Ken Siu isVictor Lin
Victor Lin
Bolo Yeung isChong Li
Chong Li
Leah Ayres isJanice Kent
Janice Kent
Roy Chiao isSenzo Tanaka
Senzo Tanaka

Streszczenie

Frank Dux (Jean-Claude Van Damme), porucznik amerykańskiej armii, bez zezwolenia przełożonych wymyka się z koszar. Chce udać się do Hongkongu i wziąć udział w nielegalnym turnieju karate. Zaprzyjaźnia się z Amerykaninem Rayem Jacksonem (Donald Gibb), który też chce wystąpić w turnieju. Faworytem zawodów jest okrutny i bezlitosny wojownik, Chong Li (Bolo Yeung). W międzyczasie śladem Duxa podąża dwóch agentów rządowych, chcących sprowadzić go z powrotem do Stanów Zjednoczonych.

tytuł oryginalny Bloodsport
IMDb Rating 6.8 61,253 głosów
TMDb Rating 6.5 278 głosów

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach pinoyexpatforum.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.