what going on?
Toy Story: Horror!

Toy Story: Horror!

Kiedy zabawki nocują w motelu, niespodziewanie zaczynają znikać. Szeryf Chudy chce jak najszybciej poznać przyczynę dziwnych zdarzeń. Oct. 15, 2013 USA 22 Min. TV-G
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

reżyser

obsada

Tim Allen isBuzz Lightyear
Buzz Lightyear
Carl Weathers isCombat Carl / Combat Carl Jr.
Combat Carl / Combat Carl Jr.
Timothy Dalton isMr. Pricklepants
Mr. Pricklepants
Don Rickles isMr. Potato Head
Mr. Potato Head

Streszczenie

Zabawki wyruszają w podróż z nową właścicielką. Niespodziewany incydent zmusza wszystkich do nocowania w przydrożnym motelu. Gdy jedna z zabawek znika, inne zaczynają jej szukać, co powoduje serię tajemniczych i przerażających wydarzeń. Ich przyczyna musi być jak najszybciej wyjaśniona, gdyż grupa zmniejsza się z każdą chwilą.

Toy Story: Horror!
Toy Story: Horror!
Toy Story: Horror!
Toy Story: Horror!
Toy Story: Horror!
Toy Story: Horror!
Toy Story: Horror!
Toy Story: Horror!

tytuł oryginalny Toy Story of Terror!
IMDb Rating 7.6 9,500 głosów
TMDb Rating 7.3 211 głosów

Podobne tytuły


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach pinoyexpatforum.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.