Dramat

Riphagen
0

Riphagen

2016
Riphagen
Film biograficzny o Andriesie Riphagenie, holenderskim zdrajcy i zbrodniarzu, który w czasie II wojny światowej pomagał nazistom,szantażował Żydów, kradnąc ich majątki i przyczynił się do śmierci setek ludzi oraz rozbicia wielu grup oporu.
0 /0
CHiPS
0

CHiPS

2017
CHiPS
0 /0
Insane – Nal Boreowayo (2016)
0
Insane – Nal Boreowayo (2016)
Uprowadzona w środku dnia, i zamknięta w szpitalu psychiatrycznym Kang Soo-Ah spisuje przerażające wydarzenia mające miejsce w szpitalu. Jej notatki dostają się w ręce dziennikarza śledczego.
0 /0
Confidential Assignment
0
Confidential Assignment
Detektyw z Korei Północnej, podejmuje się współpracy z detektywem Kangem Jin-tae, w celu sprowadzenia lidera nielegalnej organizacji, ukrywającego się na południu kraju.
0 /0
Bokeh (2017) Lektor IVO
0
Bokeh (2017) Lektor IVO
W trakcie romantycznego wypadu na Islandię, młoda amerykańska para odkrywa, że wszyscy ludzie na świecie zniknęli
0 /0
Z czystym sercem / Tiszta Szívvel 2016
0
Z czystym sercem / Tiszta Szívvel 2016
Trójka niepełnosprawnych mężczyzn na wózkach inwalidzkich wpada na oryginalny pomysł zarabiania na życie.
0 /0
3000 nocy / 3000 Layla (2015)
0
3000 nocy / 3000 Layla (2015)
Palestyńska nauczycielka Layal zostaje skazana za przestępstwo, którego nie popełniła. Trafia do izraelskiego więzienia. Okazuje się, że jest w ciąży. Kobieta postanawia urodzić dziecko.
0 /0
Inna Wieczność / Another Forever (2016) Lektor IVO
0
Inna Wieczność / Another Forever (2016) Lektor IVO
Zrozpaczona po śmierci ukochanego kobieta postanawia wyruszyć w spontaniczną podróż do swojej przyjaciółki w poszukiwaniu utraconego sensu życia.
0 /0
Red Knot (2014)
0
Red Knot (2014)
Peter i Chloe ( to młodzi małżonkowie. Pewnego dnia para zyskuje szansę na zaspokojenie tęsknoty za podróżami. Mogą spędzić swój miesiąc miodowy, podróżując na Antarktydę.
0 /0
A jeśli ciernie / If There Be Thorns 2015
0
HD
A jeśli ciernie / If There Be Thorns 2015
Rodzeństwo Christopher i Cathy żyje w kazirodczym, ale kochającym się związku. On jest chirurgiem, a ona nauczycielką baletu i jako małżeństwo żyją pod przybranym nazwiskiem Sheffield. Kilka lat temu Christopher i Cathy uciekli od swojej matki Corrine Foxworth , która próbowała ich zabić i po tym zdarzeniu trafiła do szpitala psychiatrycznego. Cathy ma dwoje nastoletnich synów, Jory i Barta . ...
0 /0
Martwe serce / Corazón Muerto 2015
2
Martwe serce / Corazón Muerto 2015
Film składa się z dwóch pozornie niepowiązanych ze sobą historii. Pierwsza z nich przedstawia losy pewnej pary: zazdrosnej kobiety, która planuje odebrać sobie życie i jej bezradnego wobec trudnej sytuacji partnera. W drugiej historii dwaj mężczyźni porywają córkę wpływowej bizneswoman, Claudii Villegas. To, co z początku wydawało się perfekcyjną zbrodnią, wymyka się spod kontroli za sprawą nieoczekiwanego zwrotu. Gdy jeden ...
2 /1
Papierowe miasta
0
HD
Papierowe miasta
Quentin Jacobsen - dla przyjaciół Q - od zawsze jest zakochany we wspaniałej koleżance, zbuntowanej Margo Roth Spiegelman. W dzieciństwie, w czasie spaceru, chłopiec razem ze swoją sąsiadką i koleżanką, Margo Roth Spiegelman, odnajduje ciało mężczyzny, który popełnił samobójstwo. Lata później bohaterowie wikłają się w inną przygodę. Margo zdradza Quentinowi, że ktoś ją skrzywdził i niedługo później znika. Bohater rozpoczyna ...
0 /0
Zabić Jezusa Część 2 / Killing Jesus Part 2 2015
0
HD
Zabić Jezusa Część 2 / Killing Jesus Part 2 2015
Historia życia Jezusa Chrystusa od urodzenia do śmierci, ze szczególnym naciskiem na tło historyczne i społeczne wydarzenia, na knowania w trójkącie: namiestnik rzymski Poncjusz Piłat, tetrarcha Galilei i Perei Herod Antypas z ambitną żoną Herodiadą, świątynni kapłani na czele z Kajfaszem. Ich działania doprowadziły do uwięzienia, osądzenia, skazania i zabicia niewygodnego dla wszystkich stron Jezusa z Nazaretu.
0 /0
Zabić Jezusa Część 1 / Killing Jesus Part 1 2015
0
Zabić Jezusa Część 1 / Killing Jesus Part 1 2015
Co stało za wydarzeniami, które doprowadziły do zabicia Jezusa z Nazaretu? Niemal dwa tysiące lat po tym, jak ten ukochany przez tłumy rewolucjonista swoich czasów został zabity przez rzymskich żołnierzy, ponad dwa miliardy ludzi we wszystkich częściach świata podąża za jego naukami i wierzy, że był Bogiem. Program „Zabić Jezusa” pokaże nam jego życie z perspektywy wydarzeń polityczno-historycznych, które nie ...
0 /0

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach pinoyexpatforum.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.