PRAWA AUTORSKIE (DMCA)

Naruszenia Praw Autorskich

Nadużycia związane z serwisem traktujemy bardzo poważnie.Jeśli chcesz zgłosić naruszenie praw autorskich, potrzebujemy byś wysłał stosowne zawiadomienie, które MUSI zawierać poniższe informacje. W przeciwnym razie może zostać ZIGNOROWANE:

1: Wyegitymuj się jako: a: Właściciel pracy chronionej prawami autorskimi lub b: Osoba upoważniona do działania w imieniu właściciela wyłącznych praw, które zostały rzekomo naruszone.

2: Wpisz dane kontaktowe łącznie z PRAWDZIWYM IMIENIEM, adresem, numerem telefonu i adresem email.

3: Zidentyfikuj chronioną prawem pracę, która wedle uznania została naruszona, lub jeśli jest to większa ich ilość zawarta na pojedynczej stronie, odpowiednią listę owych prac.

4: Przedstaw materiał, który jak twierdzisz, narusza twoje prawa autorskie, do którego ma zostać zablokowany dostęp.

5: Wprowadź odnośnik(i) URL do materiału.(Strona , na której znajduje się owy plik)

6: Oświadcz, że w dobrej wierze zgłaszasz iż użytkowanie zgłoszonego materiału nie jest autoryzowane przez prawnego właściciela, pełnomocników lub prawo.

7: Oświadcz, że informacja w zawiadomieniu jest dokładna pod karą krzywoprzysięstwa.

8.Materiał postaramy się usunąć od razu po zgłoszeniu !

9.Wszystkie podane wyżej dane wyślij na adres [email protected] ( na zgłoszenia odpowiadamy do 72 godzin )
Administrator zastrzega sobie prawo do wydłużenia terminu podanego w powyższym punkcie 9. w przypadku, gdy rozpoznanie reklamacji wymaga wiadomości specjalnych, lub napotka przeszkody z przyczyn od niego niezależnych (awarie sprzętu, sieci internetowej itp.).

10.Pamiętaj !! Pliki , które umieszczają użytkownicy nie znajdują się na serwerach należących do firmy pinoyexpatforum.com i nie ponosimy odpowiedzialności za serwisy macierzyste , na których owe pliki się znajdują.
Nie wspieramy piractwa , więc zrobimy wszystko , aby na naszej stronie nie było materiałów nielegalnych i niezgodnych z polskim prawem.
Pierwsze kroki prosimy kierować do firm youtube.com , novamov.com openload.co videowood.tv videoweed.es dailymotion.com vimeo.com oraz innych , które posiadają pliki wrzucane przez użytkowników do naszego serwisu na swoich serwerach.
Każdy z tych serwisów usuwa pliki naruszane prawem autorskim w związku z czym jeśli wyżej wymieniony serwis usunie plik na stronie pinoyexpatforum.com plik wrzucony przez użytkownika przestaje działać.

Regulamin Serwisu

Comments are closed.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach pinoyexpatforum.com Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.